Zájemci o sportovní třídy

Aktualizace: před 6 dny

Vážení zájemci o sportovní třídu na naší škole,

v případě vašeho zájmu o zařazení do přijímacího řízení vašeho dítěte do 6. sportovní třídy na ZŠ Marjánka, prosím o vyplnění níže uvedeného dotazníku a zaslání příslušných dokumentů na email: tomas.kabelak@zsmarjanka.cz do 30.dubna 2021.

Zatím ještě nemůžeme potvrdit, zda a kdy se talentové zkoušky uskuteční, avšak výběr do sportovní třídy určitě proběhne. O jeho průběhu vás budeme informovat po termínu přihlašování.Dotaznik pro zajemce o sport ovní tří
.
Download • 127KBZŠ MARJÁNKA - Sportovní třídy
. - le
Download - LE • 259KB
Kontaktujte nás

ZRZ

Copyright © 2020 Základní škola Marjánka

Zřizovatel Městská část Praha 6

Tel: 220 517 391

Email: info@zsmarjanka.cz

Adresa

Bělohorská 417/ 52 162 00 Praha 6 - Břevnov