naše logo

naše logo

menu

úvodní stránka
školní rok
historie školy
učitelé
kontakty
dokumenty
inspekční zpráva ČŠI
školská rada
sportovní třídy
výuka cizích jazyků
školní družina + klub
školní jídelna
rozvrhy
akce, aktivity
ročníkové práce
galerie na chodbě
registr oznámení
akce + fotogalerie
projekty 110 let Břevnova
napsali o nás
napište nám
autor stránek

virtuální prohlídka

spolupracujeme


spolupracujeme




 

učitelé


Vyučující ve školním roce 2017-2018

Ředitelka školy - Bc. Mgr. Anna Niklová
Zástupce ředitelky školy - Mgr. Vlastimil Hrabovský
                                   - Mgr. Martin Zikmunda

Třídní učitelé:

    I. stupeň:                                                              II. stupeň :

1.AE

Mgr. Lucie Kupšová

6.A

Mgr. Markéta Skrbková

1.B

Mgr. Lada Markovičová

6.B

Bc. Daniel Byrtus

2.AE
2.B

Mgr. Šárka Levíčková
Mgr. Jana Baudyšová

6.C
7.A

Mgr. Petra Oherová
Mgr. Miroslava Khunová

2.C

Alena Šperlová

7.B

Mgr. Jaroslav Mareš

3.AE

Bc.  Jan Mikoláš

7.C

Mgr. Lucia Čapláková

3.B

Regina Nigrinová

8.A

Mgr. Jorga Wittlichová

4.AE

Bc. Ing. Jakub Kuneš

8.B

Mgr. Tomáš Kabelák

4.B

Mgr. Markéta Zunová

8.C

Mgr. Kateřina Šubrtová

5.A

Mgr. Jana Krejčí

9.A

Bc. Ing. Zdeněk Oheim

5.B

Marie Ondřejčková

9.B
9.C

Bc. Adam Šimonovský DiS.
Mgr. Renáta Pospíšilová

Netřídní :
Mgr. Andrea Blahušiaková
Mgr. Zdislava Csémy
Zuzana Divišová
Mgr. Rafael Gáll
Mgr. Kateřina Heřmanová
Jana Hladíková DiS.
Nurjamal Idinova
Mgr. Věra Jakubíková
Mgr. Jana Ježková
Pavla Kabešová
MgA. Zdeněk Klumpar
Mgr. Jan Kopáňko
Bc. Anežka Kopecká
Mgr. Jana Kopičová
PhDr. Marcela Kroftová
Mgr. Martin Kumšta
Mgr. Barbora Kunešová
Mgr. Ivana Kůrková
Mgr. Christiana Mina
Ivana Náseová
Natálie Neubauerová
Mgr. Michal Nikodem
Mgr. Anna Slabá
BiS. Elizabeth Anne Spacilova
Bc. Valerie Spasova
Mgr. Martina Šulcová
Bc. Mgr. Veronika Vendlová
Jindřiška Vohlídková
Mgr. Blanka Zahálková
Mgr. Marcela Žebrakovská

Všichni zaměstnanci školy mají své pracovní emaily ve tvaru jmeno.prijmeni@zsmarjanka.cz , 
které slouží ke komunikaci s rodiči, žáky, veřejností.

Internetové stránky vyučujících

 

 

úřední e-deska

spolupracujeme

Etická škola

Finančně gramotná škola

Vybudování přírodní učebny v objektu ZŠ Marjánka

video

fotografie

Plavecko-běžecký pohár

2. AE + 2. C - Divadlo kouzel Pavla Kožíška, Líbeznice

Dýně a Halloween
ve 2.B

Drakiáda ve 2.B

Čteme spolu

Štefánikova hvězdárna

Náprstkovo muzeum

Poděkování p. Chludovi

V rámci výtvarné výchovy navštívila třída 4. A Colloredo Mansfeldský palác

V rámci výtvarné výchovy navštívila třída 4.A Bílkovu vilu

Malý TeamGym junior

Halloween v 1. B

Fotografický den 6. C

8.A a 8.B ve vodárně

Koupili jsme prales :-)

Návštěva Archeologického parku v Liboci

Halloween

Třeťáci na Ekofarmě Čapí hnízdo

8.C - střípky z června 2015

Červen 7.B + 7.C

7.A na návštěvě
ve stacionáři DIAKONIE
ve Stodůlkách

Návštěva Zoo s druhým cizím jazykem

Druháci v červnu

Druháci na Hrad!

Třicetiletá válka

Shromáždění
s Večerníčkem

Divadlo v 1.B

Pirátská škola v přírodě

Projekt „Voda
pro budoucnost“

Zatmění Slunce a 3.A

6. A a 7. B v rámci projektu Velká válka 1914 – 1918
na výstavě v Národním technickém muzeu

Třeťáci a žáci 1.B podnikli vánoční exkurzi do svíčkárny

Cottbus

Školní výlet 2.A a 2.B - Velikonoce s kocourem Mikešem

1.A + 1.B na velikonočním výletě

Bruslení sportovních tříd

Druháci v Přerově

Vánoční dílny v Písecké bráně 1. tříd

Mistrovství ČR
ve sportovní gymnastice mužských složek

MEMORIÁL JANA GAJDOŠE

Výlet za praotcem Čechem

Secese a symbolismus

60. výročí založení Střední školy civilního letectví

Cyril a Metoděj

Žáci 8.B na školním pozemku při budování venkovního posezení…

Škola v přírodě
4.A a 4.B

Šumava - výlet 8.A

Jak si hrajeme
ve školní družině?

Berušky se připravují na soutěž

Závod dvojic o pohár Prostějova

Společenské chování

Národní památník
na Vítkově

Kde se bere energie

Výlet za čerty

Memoriál Jana Gajdoše

Mise Vyšehrad

Ladronka

3.B na Šumavě

5. A se šesťáky
v Aquapalace
v Čestlicích

Divadlo jazyků – středa

Divadlo jazyků – úterý

Divadlo jazyků – pondělí

Divoký západ

Atentát na Heydricha – 70

Druháci a projekt "Pohádková Praha"

Výlet třídy 9.A

DEN S IZS